Kurt McKinney

Kurt Robin McKinney

7,4
172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kurt McKinney

Kurt McKinney zagrał w małej ilości filmów, a szkoda, bo jego talent mógł być wykorzystany szerzej w świecie filmu. Szkoda chłopaka...

AdamBayern01

Popieram opinię powyżej. Debiut w filmie pt. Bez Odwrotu robi na mnie wrażenie. Szkoda, że nie wystąpił w wielu innych filmach, coś typu Karate Kid, bo nadałby się.

Danielultras1

zmarnował po prostu swój talent, wiesz moze dlaczego grał zbyt mało?

AdamBayern01

Tego nie wiem.

AdamBayern01

Przepraszam za odświeżanie tematu po roku, akurat przeglądałem informacje na temat tego aktora (również z uwagi na grę w No retreat, no surrender) i wygląda na to, że wielu ról albo sam rezygnował (np. w kontynuacji filmu wspomnianego wcześniej czy w kolejnych częściach filmu Amerykański ninja), albo problemem był jego wiek (Amerykański ninja - najpewniej chodzi o pierwszą część). Z tego co wyczytałem nie chciał także być zaszufladkowany i tak się skończyła jego kariera.

Pozdrawiam : )

AdamBayern01

Zaczal od mocnego uderzenia jako rywal JCVD w filmie "No retreat, no surrender" (na VHS to bylo w obiegu pod niemieckim tytulem "Karate Tiger"). A pozniej co? Zmarnowal kariere w serialach tv. Szkoda...

CyboRKg

Może, ale na pewno nie dorównywał talentowi JCW który faktycznie zrobił karierę. Do kariery to trzeba jednak sporej charyzmy.

Czasami taki film pomoże ale często na nim się kończy.

AdamBayern01

http://www.youtube.com/watch?v=ZS7Z4eHetfU

AdamBayern01

Odświeżam temat bo również po obejrzeniu No Retreat, No Surrender jestem mega zdziwiony że nie zrobił praktycznie żadnej kariery, nie wiem jaka byla tego przyczyna ale naprawdę szkoda bo patrząc tylko po tym filmie wydawalo by się że to przyszła gwiazda kina akcji/sztuki walki ( wypadł lepiej niż sam Van Damme ) niestety tak się nie stało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones