PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156439}

Uczniowie 36 Komnaty

Pi li shi jie
6,6 255
ocen
6,6 10 1 255
Uczniowie 36 Komnaty
powrót do forum filmu Uczniowie 36 Komnaty

Można obejrzeć go na zalukaj TV z napisami. Ale trzeba być tam zarejestrowanym.

Pozdrawiam Kasia ;-)

karoman4

wydawalo mi sie ze wiem duzo na temat filmow kung-fu i tym podobne ale mnie zaskakujesz pozdrawiam

kakarotto510

Lubię takie kino.

karoman4

ja tez wlasnie 36 komnate shaolin koncze dziekuje za akceptacje zaproszenia

kakarotto510

Nie ma za co.
Znaczy się, ja tego filmu jeszcze nie oglądałam, właściwie to trylogia jest. Ale na pewno nadrobię ten tytuł. Uwielbiam chińskie filmy o sztukach walki, jak i akcji. John Woo ma na koncie sporo solidnych filmów akcji.

karoman4

jest tego sporo naprawde sam juz mam wielka kolekcje ale jest i tak jeszcze cala masa tytulow ktore pragne zobaczyc

kakarotto510

masz wiele ciekawych pozycji ktore pragniesz zobaczyc a ja 1 raz na oczy widze takie tytuly i tym samym dodaje do obejrzenia :-) a mowiac o filmach johna woo http://www.youtube.com/watch?v=kby2IY3QVH8&feature=related

kakarotto510

Ja też tak mam. Jest cała masa ciekawych starych filmów, które chciałabym zobaczyć. Z filmów Johna Woo, to uwielbiam m.in. ''Dzieci Triady'' i ''Płatny morderca''.

karoman4

dzieci triady super a platnego zabojcy nie widzialem :-)

kakarotto510

mordercy hehe

kakarotto510

tyle jest filmow ogolnie ze z kilka zyc by sie przydalo zeby to wszystko zobaczyc :-)

kakarotto510

Na you tube jest, ale z angielskimi napisami. Ale widziałam też z polskimi, ale to na cho mikuj.

karoman4

angielski dla mnie ok gorzej jakby to byl oryginal bez zadnego tlumaczenia co czesto sie zdarza

kakarotto510

http://www.youtube.com/watch?v=BOyOuTREtsI <--- to proszę ''Płatny morderca'' film cały z napisami angielskimi.

karoman4

dziekuje bardzo :-)

kakarotto510

Proszę bardzo. Miłego seansu. ;-)

karoman4

hehe 1 raz dziekuje :-)

ocenił(a) film na 7
karoman4

Ja dzisiaj oglądałem normalnie na zalukaj a nie mam tam konta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones