PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133975}

Kung Fu Szał

Kung fu
7,1 20 375
ocen
7,1 10 1 20375
6,4 5
ocen krytyków
Kung Fu Szał
powrót do forum filmu Kung Fu Szał

Nierówny

ocenił(a) film na 6

"Kung fu szał" to przezabawna, absurdalna, miejscami wręcz szalona komedia... ale tylko do połowy. Wtedy to oglądamy siejącą postrach właścicielkę mieszkań w ubogiej dzielnicy i dwójkę fajtłapowatych 'would-be' gangsterów. Scena rzucania nożami, ukąszenie przez węży i ucieczka przed wściekłą właścicielką posesji to sceny, które przyprawiają o ból brzucha ze śmiechu. Potem jednak robi się już trochę nudno. Owszem cień przepoławianego kota i parę innych detali jest zabawnych, jednak całość traci już tempo i do końca go nie odzyskuje.
Mimo to można się rozluźnić i nieźle zabawić.

użytkownik usunięty
torne

Co ty gadasz? Film przez caly czas jest wypasiony. Jak nie ma momentów przy których płaczemy ze śmiechu to zadziwia nas swoimi efektami. Matrix przy tym filmie to archaiczna kreskówka. Dawno nie ogladalem tak dobrego filmu, jednak nie podobal sie kilku osobom ktorym go puscilem i nie wiem dlaczego :|

ocenił(a) film na 7

Z tą kreskówką w Matrixie to bym się nie zgodził. No ale każdy ma swoje zdanie.
Z kolei do opinii o nierówności filmu już mi bliżej :). Może nie rozgraniczałbym tego tak równo od połowy, ale faktycznie albo to film stracił trochę życia, chociaż był ciągle dobry, albo to ja oczekiwałem czegoś trochę innego.

ocenił(a) film na 8
Nadroj

Hmm, ja właśnie wolałem tę drugą połowę, a właściwie cały film od momentu ujawnienia się trzech mistrzów. Humor chiński jest 'dyskusyjny', nie wszystko śmieszy, część gagów przypomina mi klepanie łysego z 'Benny Hilla', ale rzucanie nożem czy karykatura filmów kung fu są jak najbardziej na miejscu. Film z efektami specjalnymi, które (jak mało gdzie), znalazły tu swoje miejsce. Aż się boję części drugiej - Podniebny Piard? A może Blokada Leppera?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones